Харківські рятувальники ліквідували сім пожеж через обстріл та десять боєприпасів
07 липня 2022 08:39 Оперативна інформація
Харківські рятувальники ліквідували сім пожеж через обстріл та десять боєприпасів Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 6 по7 липня, здійснили 30 оперативних виїздів.
Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області, 18 з них - на ліквідацію пожеж (сім пожеж, спричинених ворожими обстрілами).

Три пожежі сталися у Богодухівському, дві - у Чугуївському, одна - в Ізюмському та ще одна - у Харківському районах області. Горіли торговельна будівля та бензоколонки на АЗС, виробнича будівля, господарчі споруди, сінник, гараж, а також хвойна підстилка, суха трава та пшениця.

Так, об 11:40 рятувальники виїздили на гасіння пожежі, що сталася на території Барвінківської територіальної громади Ізюмського району. Горіло поле пшениці на площі 1 га та господарча споруда у населеному пункті. До ліквідації пожежі було залучено відділення ДСНС з селища Барвінкове.

О 16:40 рятувальники залучались до гасіння пожежі виробничої будівлі в селі Калинове Богодухівського району. Площа пожежі складала близько 900 кв.м. До ліквідації пожежі було залучено дві одиниці техніки та 12 чоловік особового складу ДСНС.

Крім того, за добу піротехніки ДСНС ліквідували 10 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.

Зазначимо, що рятувальники виїздили ще чотири рази для проведення аварійно-рятувальних робіт, два - для надання допомоги населенню, два - для допомоги працівникам ЖКГ та чотири - з інших причин. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини