Харківські підприємці отримали матеріальну допомогу
18 жовтня 2021 15:48 Економіка
Харківські підприємці отримали матеріальну допомогу Харківські підприємці, бізнес яких постраждав у зв'язку з пандемією коронавіруса, отримали по 2 тис. грн.

Крім державної допомоги в розмірі 8 тис. грн, вже 25 645 застрахованих осіб отримали кошти з бюджету територіальної громади Харкова.

Про це сьогодні, 18 жовтня, в ході круглого столу, присвяченого розробці Стратегії розвитку підприємництва в місті Харкові до 2030 року, повідомив секретар міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що Харків - єдине місто в Україні, де на ці цілі виділили близько 52 млн грн.

Крім того, за словами секретаря міської ради, для підтримки харківського бізнесу підприємців звільнили від орендної плати за користування комунальним майном, зменшили орендні ставки на землю і виділили кошти на часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами для представників бізнесу.

«Наше завдання - розробити Стратегію розвитку підприємництва. Такого роду документ може змінюватися в залежності від прийнятих законів, тенденцій часу, але основа його буде незмінна - курс міста на підтримку і розвиток підприємництва. Я дуже хочу, щоб це були не порожні слова, а за кожною з прописаних пропозицій стояли конкретні дії», - виступив на засіданні Ігор Терехов.

Також він нагадав, що в рамках осіннього інвестиційного форуму Харківська міська рада підписала угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, компанією «Stadler» - світовим виробником транспорту, а також компанією «Avia Solutions Group». Зокрема, будівництво ангарів у харківському аеропорту для техобслуговування «Боїнгів» дозволить створити близько тисячі робочих місць із середньою зарплатою 30 тис. грн.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини