Харківські лучники завоювали медалі на Кубку України
08 жовтня 2020 09:29 Спорт
Харківські лучники завоювали медалі на Кубку України Фінал Кубка України зі стрільби з лука пройшов 2-7 жовтня на навчально-тренувальній базі «Динамо» у місті Нова Каховка (Херсонська область).

У ньому взяли участь понад 150 спортсменів з 12 областей України - Харківської, Київської, Вінницької, Житомирської, Львівської, Чернівецької, Херсонської, Сумської, Рівненської, Одеської, Черкаської, Чернігівської. Спортсмени змагалися у класичному і блочному луці.

За підсумками змагань команда «Харківська» у складі Олександра Соколова, Юрія Дорошенка і Вадима Головка стала переможцем Кубка України у блочному луці, обійшовши команди з Рівненської та Київської областей.

Харківські спортсмени Микита Кравчук і Дарина Павличенко завоювали бронзову нагороду у складі змішаних команд у представників класичного лука, поступившись командам з Сумської області.

Також третє місце завоювала команда «Харківська - 1» у складі Віктора Рубана, Микити Кравчука і Артема Мелехова у командних змаганнях серед чоловіків. Перемогли у цій катеогрії представники Сумської області, а друге місце посіли лучники з Львівської області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.