Харківські кадети дали клятву продовжувати традиції українського війська
13 жовтня 2021 11:16 Освіта
Харківські кадети дали клятву продовжувати традиції українського війська Учні Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» дали клятву продовжувати і примножувати традиції українського війська.

Клятву кадетів склали 263 учнів з 20 областей України. Урочистий захід відбувся сьогодні, 13 жовтня, на плацу вишу. Курсанти Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» та кращі кадети старшого курсу винесли Державний прапор України та прапор Кадетського корпусу, біля якого учні взяли на себе зобов'язання завжди високо нести звання кадета.

З важливою подією кадетів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Відтепер ваш девіз: «Держава, честь, гідність!». Ви будете взірцем для всіх. Завтра в країні відзначається День захисника України, і ви вибрали цю складну, але необхідну професію - захищати рідну країну. Будьте чесними, хоробрими, мужніми і достойними вихованцями Кадетського корпусу. Радий, що багато хто з вас обрали Харків для навчання», - зазначив Ігор Терехов.

Також секретар міської ради вручив нагороди офіцерам Кадетського корпусу, а начальник Кадетського корпусу Олексій Середа - чергові військові звання кадетам гімназії-інтернату.

Довідка. Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» створена в 2013 році. Це державний загальноосвітній навчальний заклад II-III ступенів інтернатного типу з військово-професійною спрямованістю навчання та виховання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини