Харківські фігуристи перемогли на етапі Кубка України
22 вересня 2020 14:04 Спорт
Харківські фігуристи перемогли на етапі Кубка України Харківські спортсмени завоювали дві золоті та одну срібну медалі на першому етапі Кубку України з фігурного катання, який відбувся в Києві.

Харківський дует Олександра Назарова і Максим Нікітін завоювали першість у спортивних танцях на льоду, отримавши в сумі за короткий і довільний танці 184,11 бала. Чотирикратні чемпіони України та бронзові призери юніорського чемпіонату Європи ускладнили довільний танець, зокрема, зробили вище першу підтримку.

На 22 бали менше отримала від суддів інша харківська пара - Дарина Попова і Володимир Бєліков, які завоювали срібну нагороду.

У жіночому одиночному спортивному катанні Кубок країни виграла 14-річна харків'янка Таїсія Спесивцева, що отримала в сумі 130,71 бала.