Харківські дизайнери зможуть вийти на український і міжнародний ринки
09 жовтня 2018 16:14 Суспільство
Харківські дизайнери зможуть вийти на український і міжнародний ринки Команда «Kharkiv Fashion Business Days 2018» та Харківський кластер дизайну і легкої промисловості підпишуть меморандуми про співпрацю з дружніми організаціями.

Договори будуть підписані 12 жовтня в рамках «Kharkiv Fashion Business Days 2018», який відбудеться на Арт-заводі «Механіка». Як повідомив координатор проекту Олег Єгоров, ці документи посилять можливості для просування продукції харківських виробників і дизайнерів на український і міжнародний ринки.

«Зокрема, це стане можливим після підписання договору про вступ Харківського кластера дизайну і легкої промисловості в Українську асоціацію легкої промисловості. Крім того, наші виробники і дизайнери зможуть першими дізнаватися про новини законодавства в профільній сфері та захищати свої інтереси», - зазначив Олег Єгоров.

Також буде підписано договір про співпрацю з командою «Zaporizhzhia Fashion».

«Чим більша буде взаємодія з суміжними проектами в сфері дизайну та моди, тим більше харківські виробники одягу отримуватимуть можливостей. Наприклад, харків'яни братимуть участь у проекті «Zaporizhzhia Fashion», а запорізькі дизайнери візьмуть участь у харківських показах», - повідомив Олег Єгоров.

За його словами, також Харківський кластер легкої промисловості - співорганізатор «Kharkiv Fashion Business Days 2018» - веде переговори про підписання меморандуму про співпрацю з проектом «New Fashion Zone». Цей майданчик надає інформаційне просування і співпрацю зі всеукраїнським конкурсом молодих дизайнерів «Start Fashion».

Нагадаємо, що одна з найбільших подій в сфері моди, дизайну і легкої промисловості - «Kharkiv Fashion Business Days 2018» - відбудеться 11-13 жовтня на Арт-заводі «Механіка». Захід об'єднає модні покази українських і зарубіжних дизайнерів, освітню секцію, покази українських торгових марок та дизайн-маркет.

Захід проходить за підтримки Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Друкувати
Останні новини