Харківські авіатори представлять виставку картин
25 вересня 2018 11:38 Культура
Харківські авіатори представлять виставку картин Виставка художніх робіт співробітників і випускників Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» проходитиме з 27 вересня по 13 жовтня у галереї «Мистецтво Слобожанщини».

В експозиції будуть представлені живописні та графічні роботи 11 авторів. Харків'яни зможуть побачити пейзажі, портрети, натюрморти, сюжетні композиції.

Організатори так пояснюють, чому представники технічних професій обрали своїм хобі мистецтво:

«Дуже влучний вислів видатного авіаконструктора Олега Антонова: «Негарний літак не полетить» підтверджує, що заняття образотворчим мистецтвом допомагає у цій складній професії. Дійсно, літак можна назвати витвором мистецтва, тому знання естетичних тонкощів є важливою складовою у його створенні. Але не тільки авіаконструктори, а й інші співробітники і випускники ХАІ, займаючись мистецтвом, навіть у якості творчого захоплення, дарують собі і навколишньому світу красу і яскравість життя». 

Відкриття виставки заплановане на 17:00 27 вересня за адресою: пл. Свободи, 5 (Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх).

У рамках виставки відбудеться низка заходів, зокрема, перегляд відеозапису концерту Девіда Гаррета «Рок-симфонія» (Берлін, 2010), лекція «Подорож на Далекий Схід: культура, події, люди», творча зустріч з авторами виставки та інші події, з якими можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що авіаційній університет - єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який здійснює комплексну підготовку фахівців для авіаційно-космічної галузі. 80% робітників у цій галузі в країні - випускники саме харківського вишу. Серед них - відомі конструктори, космонавти і пілоти.

Теги:
Друкувати
Останні новини