Харківська стрибунка на батуті стала срібним призером чемпіонату Європи
16 квітня 2014 12:18
Харківська стрибунка на батуті стала срібним призером чемпіонату Європи Харківська спортсменка Наталія Москвіна стала срібним призером чемпіонат Європи зі стрибків на батуті, що пройшов у Португалії.
Харків'янка посіла друге місце в синхронних вправах разом з киянкою Мариною Кийко. Українські спортсменки поступилися переможцям чемпіонату у цьому виді змагань - російським спортсменкам - 0,3 бала. Бронзовими призерами стали француженки

Усього збірна України завоювала на чемпіонаті сім медалей: одну золоту, дві срібні і чотири бронзові.

Крім медалей українські спортсмени завоювали ліцензії на перші Європейські ігри, які в червні 2015 року відбудуться в столиці Азербайджану Баку. Окрім Наталії Москвіної від Харківської області ліцензію завоював Дмитро Бедевкін, який на чемпіонаті Європи разом з Максимом Волянським з Херсона показав сьомий результат у синхронних стрибках.