Харківська міськрада ділиться досвідом роботи з колегами з Херсона
21 вересня 2021 14:50 Місто
Харківська міськрада ділиться досвідом роботи з колегами з Херсона Представники Херсонської міської ради сьогодні, 21 вересня, знаходяться з офіційним візитом у Харкові.

У Харківській міській раді делегацію прийняли заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, директори департаментів та комунальних підприємств.

За словами Євгенія Водовозова, Харків завжди відкритий до співпраці і готовий ділитися досвідом з іншими муніципалітетами. Про роботу комунальних підприємств колегам з Херсона розповіли директор КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» Фазіль Аббасов, директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Юрій Суярко, директор КП «Комбінат дитячого харчування» Надія Тимофєєва і директор КП «Муніципальна охорона» Микола Шовкопляс. Також сторони розглянули питання в сферах освіти, управління комунальним майном та досвід впровадження у громадському транспорті єдиного електронного квитка.

Секретар Херсонської міськради Галина Лугова зазначила, що Харків - це місто, у якого є чому повчитися.

«Ваші поради дуже цінні й обов'язково будуть використані нашої молодою командою. Херсон стоїть на шляху великих змін, тому співпраця з вами і ваша підтримка для нас важливі», - підкреслила вона.

Зазначимо, що в рамках візиту делегація з Херсона ознайомиться з організацією харчування в школах і дитячих садках міста, а також відвідає реконструйований Харківський зоопарк і Дергачівський полігон, де готується до пуску багатофункціональний комплекс з переробки ТПВ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини