Харківcькі німці взяли участь у фестивалі баварської культури «Октоберфест»
24 вересня 2018 15:31 Культура
Харківcькі німці взяли участь у фестивалі баварської культури «Октоберфест» Фестиваль традиційної баварської культури «Октоберфест» пройшов 21-23 вересня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

На святі було представлене все багатство традицій і звичаїв німецького регіону Баварія. Крім гастрономічних уподобань народу південно-східної частини Німеччини, харків'яни змогли познайомитися з баварськими танцями, піснями і тостами. До святкування приєдналося Харківське обласне товариство німців «Відергебурт». Етнічні німці приготували страви національної кухні, представили виставку картин і підготували святковий концерт.

За словами голови товариства Андрія Фукса, участь у подібних заходах для німців Харкова - це можливість познайомити харків'ян з культурою і традиціями рідної для них країни.

«Ми з великим задоволенням беремо участь в «Октоберфесті», бо це одне з найвеселіших свят у Німеччині. Я вважаю, що такі заходи об'єднують людей, дозволяють їм краще пізнати один одного», - зазначив Андрій Фукс.

Також у рамках фестивалю в парку виступили групи «Dream West», «Льюїс Керролл», «24К», пройшли конкурси та майстер-класи. Щовечора низку заходів завершувала святкова дискотека. 

Друкувати
Останні новини