Харків вступив до Всесвітньої федерації туристичних міст
27 листопада 2019 11:39 Міжнародне співробітництво
Харків вступив до Всесвітньої федерації туристичних міст Харків став членом Всесвітньої федерації туристичних міст (WTCF).

Таке рішення депутати ухвалили сьогодні, 27 листопада, на сесії Харківської міської ради.

Зазначимо, що Всесвітня федерація туристичних міст - одне з найбільших у світі об'єднань міст, мета роботи якого - сприяння економічному та соціальному розвитку світових центрів туризму. Членами організації є 145 міст та 73 організації з 73 країн та регіонів світу. У травні на туристичному форумі у Харкові міський голова Геннадій Кернес підписав заявку про вступ міста до WTCF. Організація розглянула заявку та ухвалила позитивне рішення. Так Харків став першим містом в Україні, яке увійшло до Всесвітньої федерації туристичних міст, штаб-квартира якої розташована у Пекіні (КНР). Тепер інформація про Харків активно поширюватиметься на міжнародному рівні.

Приєднання Харкова до Всесвітньої федерації туристичних міст дозволить забезпечити подальшу активну участь міста у міжнародних обмінах сучасним досвідом і передовими практиками у сфері міського розвитку, туризму і привабливості міст, ефективної реалізації іміджевої політики органів місцевої влади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини