Харків увійшов в топ кращих міст за якістю життя
10 квітня 2017 11:17 Місто
Харків увійшов в топ кращих міст за якістю життя Харків посів друге місце в рейтингу обласних центрів України за рівнем якості надаваних послуг.

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту в лютому 2017 року. Всього було опитано 19 200 респондентів у віці від 18 років і старше, по 800 чоловік в кожному місті (до цього - в березні 2015 року і в лютому 2016 року). Опитування проводилося за підтримки уряду Канади.

Індекс задоволеності харків'ян якістю 22 сфер і послуг склав 3,3 бала. Лідирує в рейтингу місто Вінниця з результатом 3,5 бала, а третє місце посіло місто Луцьк (3,3 бала). Столиця України посіла в рейтингу 16-ту позицію (2,8 бала).

Як показало опитування, в порівнянні з минулим роком в Харкові покращилася якість надання таких послуг - водопостачання, вивезення сміття, вуличне освітлення, транспортна інфраструктура, робота ринків та закладів торгівлі, дитячих садків, закладів культури, освіти і спорту. Також городяни відзначили поліпшення в сфері екології.

Примітно, що серед п'ятірки лідерів Харків єдине місто, де городяни відзначили поліпшення якості послуги водопостачання. Також, згідно з опитуванням, тільки в Харкові і Тернополі покращився стан доріг.


Друкувати
Останні новини