Харків розвиває співробітництво з містом Шеньчжень у сфері освіти
28 вересня 2021 13:05 Міжнародне співробітництво
Харків розвиває співробітництво з містом Шеньчжень у сфері освіти Телеміст за участю представників провідних вищих навчальних закладів Харкова та Шеньчженя (Китайська Народна Республіка) відбувся сьогодні, 28 вересня, у міськраді.

У заході також взяли участь перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, виконуючий обов'язки Генерального консула України в Гуанчжоу Дмитро Комков, заступник генерального директора Офісу закордонних справ міста Шеньчжень Гу Тім і заступник генерального директора Бюро освіти міста Шеньчжень Джан Лейлін.

Учасників телемосту привітав перший віцемер Харкова Олександр Новак. Він зазначив, що Харків - це інтелектуальна столиця України, в якій зосереджені кращі науково-технічні та професорсько-викладацькі кадри, а харківські виші традиційно входять в рейтинги топ-університетів не тільки України, а й світу.

«Попри великі відстані між Харковом і містами Китаю наші відносини продовжують динамічно розвиватися. Я переконаний, що сьогоднішній телеміст стане важливим кроком на шляху до розвитку довгострокових партнерських відносин з містом Шеньчжень. Харків готовий до встановлення побратимських зв'язків між нашими містами», - підкреслив перший віцемер.

Також він привітав китайських колег з майбутнім днем ​​утворення Китайської Народної Республіки і запросив їх відвідати Харків.

Своєю чергою Гу Тім зазначив, що Шеньчжень - це молоде місто, в якому система освіти, базуючись на досвіді кращих університетів світу, стрімко розвивається. Він підкреслив, що китайські виші зацікавлені у встановленні партнерських відносин з вищими навчальними закладами Харкова - міста, в якому жили і працювали три нобелівські лауреати.

Зазначимо, що в рамках заходу представники провідних університетів Харкова і Шеньчженя презентували свої виші, зокрема, міжнародні програми, а також обговорили потенційні напрямки перспективної співпраці, серед яких - реалізація спільних культурних і науково-технічних проєктів, обмін студентами тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини