Харків разом із 15 європейськими містами обговорить у Туреччині питання торговельного співробітництва
03 вересня 2014 10:43
Харків разом із 15 європейськими містами обговорить у Туреччині питання торговельного співробітництва Офіційна делегація з Харкова візьме участь у засіданні Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, яке пройде в місті Анкара (Туреччина) з 5 по 8 вересня.
Делегацію очолить заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. Темою засідання Генеральної Асамблеї буде роль міської влади у розвитку торгівлі. На зустрічі представники органів місцевого самоврядування з Харкова, а також міст Франції, Німеччини, Великобританії, Польщі, Бельгії, Угорщини та Туреччини обміняються кращими практиками у торговельній сфері. 

Цього року крім Харкова в засіданні візьмуть участь ще 15 європейських міст: Альтйоттінг (Німеччина), Дармштадт (Німеччина), Регенсбург (Німеччина), Нойкельн (округ Берліна, Німеччина), Мюльхайм-на-Рурі (Німеччина), Бохольт (Німеччина), Гдиня (Польща), Слупськ (Польща), Ченстохова (Польща), Пюто (Франція), Марвежоль (Франція), Кокермоут (Великобританія), Тюбіз (Бельгія), Тата (Угорщина) та Анкара (Туреччина). 

Нагадаємо, що Приз Європи є найвищою нагородою Ради Європи, якою нагороджуються міста за вагомий внесок у поширення та впровадження європейських ідей і принципів. Харків був удостоєний цієї почесної нагороди в 2010 році і відтоді бере активну участь у роботі асоціації. У 2011 році разом з десятьма іншими містами Харків увійшов до складу Президії, а в жовтні 2013 року отримав право приймати засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи. 

Довідка. Асоціація міст-володарів Призу Європи була заснована в місті Удіне (Італія) 25 березня 1984 року. Це добровільне об'єднання всіх міст, які були удостоєні Призу Європи. Мета асоціації полягає у встановленні тісніших зв'язків між її членами, сприянні обміну інформацією та в ініціюванні дискусій серед міст-володарів Призу Європи. Один раз на рік члени асоціації проводять зустріч в одному з міст Європи, нагороджених Призом. Ці зустрічі дають можливість для обміну досвідом і розвитку нових зв'язків, зародження нових контактів і підтримки старих. Основний наголос робиться на просування європейської солідарності і міжнародного взаєморозуміння. На сьогоднішній день членами асоціації є 73 міста, а членами президії - 11 міст: Харків (Україна), Анкара (Туреччина), Ченстохова (Польща), Дармштадт (Німеччина), Мюльхайм-на-Рурі (Німеччина), Нансі (Франція), Регенсбург (Німеччина), Вюрцбург (Німеччина), Санкт-Пельтен (Австрія), Марвежоль (Франція), Катовіце (Польща).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини