Харків продовжить співпрацю з Ізраїлем
14 вересня 2018 13:49 Міжнародне співробітництво
Харків продовжить співпрацю з Ізраїлем Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 14 вересня, провів зустріч з представниками Посольства Держави Ізраїль в Україні.

В ході зустрічі був представлений новопризначений радник Посольства Ізраїль в Україні Фелікс Гурвич, який вперше приїхав до Харкова.

«У вас дуже гостинне і гарне місто. Нам дуже приємно приїжджати до Харкова і працювати в ньому. Можу пообіцяти, що ми продовжимо активну діяльність в Харкові в культурному напрямі, а саме: знайомити харків'ян з культурою і мистецтвом Ізраїлю. Ми також відкриті для нових ідей і цікавих спільних проектів», - сказав Фелікс Гурвич.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що дружні і партнерські відносини між Харковом і Ізраїлем тривають протягом багатьох років, зокрема, в місті працює Ізраїльський культурний центр, на базі якого проходить низка культурних заходів.

«Ми зацікавлені у подальшій співпраці з Ізраїлем. Ми сьогодні обговорили з представниками Посольства можливість відновити на належному рівні меморіальний комплекс «Дробицький яр». Спільними зусиллями ми можемо розробити проект і приступити до його реконструкції, щоб зробити в Дробицькому яру гідний меморіальний комплекс і тим самим віддати данину людям, які загинули там під час Другої світової війни», - повідомив після зустрічі Ігор Терехов.

За його словами, на реалізацію проекту, починаючи від пошуку меценатів та розробки плану робіт до завершення реконструкції, знадобиться кілька років.

Нагадаємо, Харків тісно співпрацює з Ізраїлем, зокрема, в 2008 році був підписаний договір про взаємне співробітництво з містом Рішон ле-Ціон.

Друкувати
Останні новини