Харків поділився досвідом співпраці з Китаєм
29 червня 2021 10:35 Міжнародне співробітництво
Харків поділився досвідом співпраці з Китаєм Проєкт «Україна-Китай: наводячи мости» пройшов для представників муніципалітетів 11 українських міст.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, п'ятиденний проєкт завершився 26 червня. У ньому взяли участь представники органів місцевого самоврядування з Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Кременчука, Полтави, Івано-Франківська, Сум, Хмельницького, Луцька, Мелітополя і Херсона.

Учасники проєкту отримали теоретичні знання та практичні навички щодо налагодження ефективної взаємодії з партнерами з КНР, ознайомилися з історичними аспектами українсько-китайських відносин, культурними особливостями та адміністративним устроєм Китаю, специфікою міжкультурної та ділової комунікації, китайського етикету, протоколу тощо.

Також представники українських муніципалітетів ознайомилися з довгостроковим інвестиційним проєктом - бізнес-парком «Екополіс ХТЗ», відвідали Буддійський храм Чук Лам та Центральний парк культури і відпочинку імені Горького.

На завершення учасникам проєкту вручили відповідні сертифікати у Харківському дипломатичному клубі. Представників з інших міст привітали директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь і президент Харківського дипломатичного клубу - Почесний консул Республіки Казахстан у Харкові Емін Наджафлі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини