Харків ділиться досвідом в сфері надання соціальних послуг
11 вересня 2018 17:36 Суспільство
Харків ділиться досвідом в сфері надання соціальних послуг Соціальні працівники з Донецької та Луганської областей сьогодні, 11 вересня, приїхали до Харкова для вивчення досвіду в сфері надання соціальних послуг.

В рамках заходу заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан презентувала колегам з Донецької та Луганської областей методики роботи соціальних установ і громадських організацій в рамках міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа». За її словами, на сьогоднішній день завдяки співпраці міста з громадськими організаціями в Харкові вдалося значно розширити перелік соціальних послуг, підвищити їх якість і мінімізувати соціальну напругу серед городян.

Віце-мер розповіла гостям про роботу таких соціальних установ, як Міський центр реінтеграції бездомних громадян, соціального центру «Сім'я», Міського центру реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів дитинства «Промінь», а також Центру допомоги жінкам, які постраждали від насильства в сім'ї.

«Жінка може проживати в центрі до 10 діб. Там з нею працюють психологи, соціологи і юристи. Якщо вона з дитиною, ми залучаємо педіатра і даємо необхідні консультації. Проблема на сьогоднішній день полягає в роботі з агресором в сім'ї. Ми зараз тісно працюємо з ними, у нас є громадські організації, в яких є кваліфіковані психологи», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Після презентації гості ознайомилися з роботою Територіального центру надання соціальних послуг Московського району. Директор Попаснянського територіального центру соціального обслуговування населення (Луганська область) Віра Охріменко відзначила не тільки комфортні умови і високий рівень фахівців терцентру, а й широкий спектр послуг, які в ньому надаються.

«Мені сподобалося, що для всіх працівників тут створені гарні умови, центр сучасний і комфортний. Також тут людям надається багато послуг, в тому числі орієнтованих на підтримку здоров'я - є кімната фізіотерапії, яка оснащена сучасним обладнанням, масажне відділення. Ще я відзначила, що у відділенні надання соціальної допомоги вдома працюють фахівці високого рівня. Видно, що тут проведено велику роботу, нам є чому повчитися і що взяти на замітку», - зазначила Віра Охріменко.

В рамках візиту до Харкова соціальні працівники з Донецької та Луганської областей також відвідають КП «Соціальний готель» та Регіональний центр послуг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини