«Картку харків'янина» почнуть видавати студентам
12 жовтня 2021 14:47 Місто
«Картку харків'янина» почнуть видавати студентам Незабаром «Картку харків'янина» («X-card») почнуть видавати студентам вишів.

Про це сьогодні, 12 жовтня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив куратор проєкту, директор КУ «Офіс реформ» Павло Столбовий.

За його словами, вже видано близько 13 тис. карток працівникам комунальних підприємств міста Харкова, в школах зараз роздають 40 тис. карток для учнів та 40 тис. - для батьків, а також видають 20 тис. карток харків'янам пільгових категорій.

«Уже два тижні ми видаємо учнівські картки школярам і батькам, які першими заповнили анкети. На жаль, в деяких анкетах були допущені помилки, тому не всі отримали свої картки в першій хвилі. Зараз проходить етап уточнення інформації, і незабаром всі отримають «X-card». Продовжуємо видачу комунальних карток, і стартувала видача карток пенсіонерам. Скоро «X-card» почнуть отримувати студенти», - зазначив Павло Столбовий.

Як повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець, зараз партнери проєкту проходять етап технічної інтеграції в систему «X-card» і поступово надаватимуть свої товари і послуги власникам карти за соціальною ціною.

«Вже працюють в системі аптека «9-1-1», яка надає знижку 5% на 25 товарів першої необхідності - в основному, на препарати для лікування простудних захворювань. Також це мережа книгарень «КнигоЛенд», де надається дисконт в 5%, і парк імені Горького, що пропонує економію 5 грн з кожного квитка на атракціон. Скоро до системи приєднаються торговельні мережі «Восторг» та «Посад». Щоб харків'яни розуміли, чи працюють знижки в тому чи іншому місці, там будуть розміщені відповідні наклейки та інформаційні матеріали», - розповіла Галина Литвинець.

Нагадаємо, що анкету на отримання «Картки харків'янина» можна заповнити в електронному вигляді на «Порталі електронних сервісів міста Харкова» або в мобільному додатку «МійХарків». Крім того, анкету можна заповнити в паперовому вигляді (після дзвінка на «гарячу лінію» її принесуть волонтери) і віднести до центру надання адміністративних слуг.

Зазначимо, що за «Карткою харків'янина» можна безкоштовно відвідати Харківський зоопарк і безконтактно оплатити проїзд у міському транспорті, в т. ч. пільговий. Загалом до проєкту приєдналося понад 150 підприємств, серед яких - супермаркети, аптеки, заправки, заклади громадського харчування тощо.

У місті працює «гаряча лінія», куди можна звернутися з питань, пов'язаних з «Карткою харків'янина»: 725-15-35.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини