«Картку харків'янина» отримали понад 320 тисяч осіб
05 січня 2022 13:51 Суспільство
«Картку харків'янина» отримали понад 320 тисяч осіб Понад 320 тис. мешканців міста стали власниками «Картки харків'янина» («X-card»).

Про це сьогодні, 5 січня, на брифінгу у прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник директора КУ «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давидьянц.

За його словами, власники «X-card» можуть скористатися спеціальними пропозиціями 111-ти партнерів проєкту, більшість із яких вдалося підключити до системи у грудні 2021 року. Прискорити процес технічної інтеграції допомогла спільна з Департаментом цифрової трансформації розробка - чат-бот у соціальній мережі «Телеграм».

«За грудень нам вдалося підключити 80 компаній, які представляють малий та середній бізнес. Кінотеатр, льодова ковзанка, різні кав'ярні – це місця, де батьки можуть провести своє дозвілля з дітьми, що у новорічні свята особливо актуально. Все це вдалося реалізувати завдяки телеграм-боту», – розповів Дмитро Давидьянц.

Як зазначив заступник директора Департаменту цифрової трансформації Богдан Гладких, такий спосіб підключення до програми лояльності був розроблений для того, щоб підтримати малий бізнес, у якого немає пристроїв для зчитування. Тепер відсканувати «X-card» можна за допомогою чат-бота. 

«Насамперед для нас важливо показати, що місто зацікавлене у підтримці відповідального бізнесу, який йде на певні поступки, щоб надавати знижки мешканцям Харкова», - підкреслив Богдан Гладких.

Нагадаємо, що оформити «Картку харків'янина» можна офлайн в будь-якому з ЦНАП або онлайн на Порталі електронних сервісів або скориставшись мобільним застосунком «Мій Харків».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини