Інвестиційний портал Харкова удосконалять
20 жовтня 2015 13:31 Економіка
Інвестиційний портал Харкова удосконалять Інтернет-ресурс «Інвестиційний портал Харкова» почали вдосконалювати і модернізувати.

Про це сьогодні, 20 жовтня, на засіданні постійної комісії з промисловості, економічного розвитку і власності повідомив директор Департаменту підприємництва та споживчого ринку Андрій Проскурін.

За його словами, наразі йде робота над створенням англомовної версії сайту. Також фахівці доводять зовнішній вигляд ресурсу та його функціональне призначення до міжнародних стандартів.

«Виконана робота дозволить потенційному інвесторові, звернувшись до інформації на сайті, прийняти для себе рішення, не обтяжуючи себе поїздкою до Харкова. На наш погляд, це шлях найбільш ефективний. Також ми зможемо знайти нові контакти», - зазначив Андрій Проскурін.

За його словами, до роботи з модернізації залучені фахівці двох вишів - Харківського державного інституту харчування і торгівлі та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Зазначимо, що мета створення інвестиційного порталу - сформувати позитивний імідж міста на загальноукраїнському та міжнародному рівнях, залучити кошти іноземних та вітчизняних інвесторів для інвестиційного та інноваційного розвитку підприємств міста Харкова, а також об'єднання і уніфікація інформації про всі наявні інвестиційні можливості міста для встановлення швидкого та ефективного контакту з інвестором.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини