Інспекція з паркування виписала понад 400 штрафів
18 березня 2019 16:48 Суспільство
Інспекція з паркування виписала понад 400 штрафів 425 постанов про порушення правил паркування і стоянки винесли співробітники Інспекції з паркування за місяць роботи в Харкові.

Про це сьогодні, 18 березня, повідомив журналістам завідувач сектором загальноправової роботи Департаменту територіального контролю Олексій Бруслик.

За його словами, на сьогоднішній день в місті працюють шість інспекторів і облаштовано понад 50 муніципальних парковок. Постанови про порушення правил паркування і стоянки співробітники Департаменту територіального контролю, які входять до складу інспекції, надсилають поштою за адресою реєстрації власника автомобіля, а також залишають повідомлення про штраф під лобовим склом транспортного засобу. При цьому Олексій Бруслик зазначив, що за місяць роботи співробітникам Інспекції з паркування вдалося налагодити взаємодію з харківськими автовласниками.

«Переважна більшість харків'ян позитивно відгукується про роботу інспекції, тому що всі учасники дорожнього руху зацікавлені в його безпеці. Нам приємно, що ми змогли налагодити комунікацію з жителями міста, про що свідчить безліч звернень від автовласників з приводу того, як і де можна оплатити штраф. Також хочу підкреслити, що інспектори діють виключно в рамках правового поля і в межах тих повноважень, які їм були делеговані виконавчим комітетом», - зазначив Олексій Бруслик.

За його словами, штраф за порушення правил паркування коливається в розмірі від 255 до 510 грн, залежно від тяжкості правопорушення. Всі кошти за сплачені штрафи надходять до бюджету міста.

Олексій Бруслик також повідомив, що співробітники інспекції працюють над впровадженням в Харкові автоматизованої системи контролю сплати штрафів з паркування. Планується, що вона буде запущена в місті вже цього літа. Крім того, в департаменті планують значно розширити штат інспекторів - їх буде близько 40. У той же час міська влада активно працює над збільшенням кількості муніципальних паркувань. Зокрема, великий паркінг сьогодні будується в районі Харківського національного театру опери та балету ім. Лисенка.

Отримати детальну інформацію про скоєне правопорушення, а також перевірити статус оплати штрафу автовласники можуть на сторінці Департаменту територіального контролю в підрозділі «Онлайн-послуги».

Нагадаємо, Інспекція паркування розпочала роботу в Харкові з 12 лютого 2019. У повноваження інспекторів входить залучення до адміністративної відповідальності за неправильні паркування та стоянку, а також контроль за розміщенням і функціонуванням майданчиків для платного паркування. Співробітники інспекції здійснюють фото- або відеофіксацію правопорушення, складають на місці повідомлення про залучення порушника до адміністративної відповідальності із зазначенням реквізитів, за якими необхідно сплатити штраф.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини