Ігор Терехов зустрівся з працівниками заводу імені Малишева
19 березня 2021 15:47 Місто
Ігор Терехов зустрівся з працівниками заводу імені Малишева Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 19 березня, зустрівся з працівниками ДП «Завод імені В.О. Малишева».

По допомогу у вирішенні різних комунальних і житлових питань до нього звернулися близько 70 осіб. Більшість прохань працівників підприємства стосувалися надання матеріальної допомоги на дороге лікування і реабілітацію, ремонту будинків та внутрішньоквартальних доріг, благоустрою прибудинкових територій, ремонту теплових мереж, сприяння у вирішенні житлових питань тощо.

Зокрема, на прохання мешканців цього року відремонтують під'їзди в будинках по вул. Ковтуна, 15, 23, пр. Героїв Сталінграда, 41, вул. Кошкіна, 2, вул. Тепловозній, 9; виконають ремонт сходових маршів у будинках по вул. Плеханівській, 145, вул. Соїча, 4; встановлять пандуси по вул. Морозова, 32 і виконають низку інших робіт. Багато прохань жителів стосувалося ремонту внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Ігор Терехов зазначив, що деякі об'єкти будуть відремонтовані вже цього року (зокрема, внутрішньоквартальна дорога по вул. Анадирській і тротуар по вул. Тепловозній, 9 та вул. Луганській, 36). На тих же об'єктах, які не включені в плани капітального ремонту на цей рік, буде проведено поточний ремонт.

Частина прохань працівників підприємства стосувалася ремонту приміщень загального користування в гуртожитках і будинках готельного типу (кухонь, санвузлів, коридорів). Ігор Терехов пояснив, що ці приміщення знаходяться у власності всіх мешканців цих будинків, тому проведення там ремонтних робіт міським бюджетом не передбачено. Однак секретар міськради зазначив, що за його дорученням об'єкти, які знаходяться в аварійному стані і можуть завдати шкоди здоров'ю та життю людей, все-таки будуть відремонтовані.

З проханням виділити матеріальну допомогу на лікування звернувся енергетик Геннадій Говоров. Він розповів, що йому зробили операцію з протезування тазостегнового суглобу і тепер він потребує дорогої реабілітації. Також йому потрібно придбати спеціальне ортопедичне взуття. За дорученням Ігоря Терехова йому виділять матеріальну допомогу в розмірі 10 тис. грн. Таку ж допомогу на лікування отримають ще кілька співробітників підприємства з важкими захворюваннями - провідний інженер-конструктор Людмила Єфремова і начальник ділянки Іван Вепро.

У кінці зустрічі генеральний директор ДП «Завод імені В.О. Малишева» Василь Крилас подякував секретарю міськради за те, що міська влада з увагою ставиться до прохань харків'ян, і вручив Ігорю Терехова прототип бойової машини «Оплот», яку випускає підприємство.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що Харків пишається працівниками заводу ім. Малишева.

«Ви робите дуже важливу і потрібну роботу: випускаєте бронетанкову техніку, яка сьогодні так потрібна нашій країні для захисту та оборони. Я дуже вдячний за вашу працю. Сьогодні було порушено багато різних питань. Вони, переважно, стосувалися житлово-комунального господарства. Будьте впевнені, що наша команда зробить все, щоб всі проблемні питання, які сьогодні прозвучали, були вирішені в найкоротші терміни і на найвищому рівні», - сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини