Ігор Терехов: Запланований мадридський форум відбудеться дистанційно
19 червня 2022 15:57 Місто
Ігор Терехов: Запланований мадридський форум відбудеться дистанційно Міжнародний форум, на якому планували обговорити повоєнну відбудову міста Харкова, проведуть дистанційно.

Про це сьогодні, 19 червня, у своєму відеозверненні повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Через часті обстріли мер ухвалив рішення скасувати заплановану поїздку до Мадрида. За його словами, для більш ефективної координації з військовими, забезпечення максимальної життєдіяльності міста та роботи комунальних підприємств йому необхідно бути у Харкові.

«Але це не говорить про те, що питання післявоєнного відновлення Харкова відходить на другий план. Тож запланований мадридський форум ми проведемо дистанційно. Сподіваюся, що він буде таким же ефективним, як і зустріч наживо. Я впевнений, що ми започаткуємо наші взаємини з інвесторами та донорами. Як впевнений і в тому, що ми відбудовуватимемо наше місто тими темпами, якими і планували», - наголосив міський голова.

Крім того, Ігор Терехов звернувся до харків'ян з проханням якомога менше перебувати поза домівкою або укриттями, а також не вірити фейкам і користуватися офіційними джерелами інформації. Так, об'єктивні дані про те, що відбувається в місті, можна отримати на сайті Харківської міської ради та особистих сторінках міського голови у «Facebook» та «Telegram».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини