Ігор Терехов: Я регулярно проводитиму зустрічі з харків'янами
09 грудня 2021 19:26 Місто
Ігор Терехов: Я регулярно проводитиму зустрічі з харків'янами Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 9 грудня, зустрівся із мешканцями мікрорайонів по вул. Старицького та пр. Науки.

Ігор Терехов зазначив, що постійно зустрічатиметься з харків'янами, щоб дізнаватися про їхні скарги та розповідати про плани міської влади. Так, у числі останніх – складання не території міста нових автобусів турецької марки «Karsan» та розвиток проєкту «Картка харків'янина», завдяки якому мешканці отримають знижки у великих аптечних та торгових мережах.

«Я не люблю сидіти в кабінеті та зобов'язую їздити містом і своїх підлеглих. Попереду у нас багато планів. На базі одного з наших комунальних підприємств почнемо збирати нові червоні автобуси і протягом року-півтора замінимо старі. Новий муніципальний транспорт курсуватиме безперебійно і перевозитиме всіх людей пільгових категорій за «Карткою харків'янина», - зазначив Ігор Терехов.

Також міський голова нагадав, що до кінця опалювального сезону тарифи на тепло не підвищуватись не будуть. Крім того, на колишньому рівні залишаються ціни на водопостачання, водовідведення, проїзд у транспорті. Для того, щоб утримувати зростання цін на тепло, кошти дотують з бюджету територіальної громади Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини