Ігор Терехов вітає театр «Мадрігал» із 45-річчям
04 грудня 2021 09:14 Місто
Ігор Терехов вітає театр «Мадрігал» із 45-річчям Харківський міський голова Ігор Терехов вітає колектив театру «Мадрігал» із 45-річчям від дня його заснування.

«Театр «Мадрігал» об'єднав талановитих людей, які відіграють важливу роль у житті Харкова.

Ви створюєте унікальні постановки для дітей та дорослих. Завдяки вашим виставам діти навчаються творити добро, а ми, дорослі, знаходимо відповіді на важливі питання.

Як казав Станіславський: «Театр – найсильніша зброя», і ви її використовуєте на благо. «Режисерська лабораторія» театру «Мадрігал» стала другою домівкою для молодих акторів, режисерів, хореографів, яким ви допомагаєте реалізувати потенціал та знайти свій творчий шлях.

Ми вдячні колективу театру та вашому мистецькому керівнику, Почесному харків'янину Олексію Настаченку за організацію міських свят на площі, у Палаці спорту та інших майданчиках. Завдяки вашій творчості харків'яни пам'ятають усі важливі дати, а в місті панує особлива атмосфера свята.

Харківська міська рада бажає театру процвітання, успіхів та нових прем'єр! Глядач вас любить. Розвивайтеся, зростайте і будьте щасливі!» - сказано у привітанні.

Довідка. Театр «Мадрігал» почав працювати з грудня 1976 року. Спочатку розміщувався у колишньому Будинку піонерів на вул. Халтуріна. Першим керівником трупи був Володимир Какурін. 1986 року театр очолив Олексій Настаченко – актор першого складу театру, а нині – художній керівник театру. За 35 років його діяльності як режисера-постановника, актора та керівника театр представив глядачам понад 100 прем'єр - драматичних вистав, мюзиклів та казок для сімейного перегляду. Вистави театру неодноразово відзначалися нагородами різних фестивалів. Також театр підготував безліч міських святкових заходів, зокрема День випускника та Посвята у студенти на пл. Свободи, відкриття Малих олімпійських ігор у Палаці спорту та ін. Наразі театр працює у Харківському муніципальному культурному центрі (вул. Плеханівська, 77). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини