Ігор Терехов вітає харківських паралімпійців
30 серпня 2021 10:46 Спорт
Ігор Терехов вітає харківських паралімпійців Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов вітає харків'ян із здобуттям нагород на Паралімпіаді-2020 у Токіо.

«Українська збірна завоювала 47 медалей на Паралімпіаді в Токіо. Багато в чому це стало можливим завдяки харків'янам. Тільки за останні два дні скарбничка збірної поповнилася ще кількома нагородами.

Випускниця Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Марина Литовченко здобула «золото» з настільного тенісу, 17-річний Михайло Сербін став паралімпійським чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині в категорії S11 (плавці з порушеннями зору). Максим Кріпак до токійського «срібла» додав «золото» на дистанції 100 метрів вільним стилем. Легендарний плавець Максим Веракса приніс збірній бронзову медаль на дистанції 50 метрів вільним стилем, а Євгенія Бреус, Наталія Мандрик і Олена Федота вперше для України завоювали срібні нагороди в командному фехтуванні.

Кожен з цих спортсменів - наше велике досягнення і приклад для наслідування.

Цілеспрямовані, вольові, сильні духом. Спасибі за те, що показали такі високі результати і підняли прапор України у турнірній таблиці. Окрема подяка тренерам і наставникам, які привели вас на п'єдестал Паралімпіади.

Бажаю паралімпійцям нових нагород і реалізації всіх цілей. Ви - наша гордість!» - сказано у привітанні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини