Ігор Терехов: У школах та дитсадках Харкова має бути безпечно
11 червня 2022 14:27 Освіта
Ігор Терехов: У школах та дитсадках Харкова має бути безпечно У школах та дитячих садках Харкова мають з'являтися обладнані бомбосховища або укриття.
Про це в інтерв'ю виданню «Страна.ua» повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Я дуже хочу, щоб першого вересня у школярів не вкрали святкову лінійку, особливо у першокласників. І водночас я думаю про безпеку. Ми зараз вирішуємо, як нам бути зі школами та дитсадками. Бо ми, на жаль, маємо такого сусіда, який постійно може завдавати ударів. Після нашої перемоги ми маємо переглянути систему безпеки, тим більше у такому місті, як Харків», - наголосив мер.

Ігор Терехов зазначив, що, якщо в росії збережеться сьогоднішній режим, прогнозувати майбутнє буде складно, тому система безпеки в Україні має відповідати рівневі Ізраїлю.

«Це дуже дорого та клопітно. Але ж ми знаходимося в таких реаліях, які, на жаль, визначили не ми. Вже будували стіну - і де вона? Та й що дасть стіна? Її можна пробити, а потім проїхати. Це довго, дорого та неефективно. Має бути нормальне озброєння - той самий «купол» чи інші нові технології», - повідомив в інтерв'ю міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини