Ігор Терехов: У Харкові - кращі умови для інвесторів
27 травня 2021 20:46 Співробітництво з міжнародними організаціями
Ігор Терехов: У Харкові - кращі умови для інвесторів Харківська міська рада співпрацює з великими міжнародними фінансовими організаціями, створює привабливий інвестиційний клімат і підтримує бізнес.

Про це сьогодні, 27 травня, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив на інвестиційному форумі «Ukraine Invest» у Дніпрі.

«Я хотів би процитувати англійське прислів'я, що «гроші люблять тишу». У цьому плані Харків - тихе, спокійне, толерантне місто. Ми зацікавлені в тому, щоб інвестори приходили в місто Харків. І кожному інвестору ми гарантуємо, перш за все, спокій. Міська влада буде супроводжувати всіх інвесторів, які б інвестиції не приходили в Харків. Починаючи від маленької кав'ярні й закінчуючи великим бізнесом, в тому числі і літакобудуванням. Ми зацікавлені, ми в цьому плані - місто номер один в Україні», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що Харків завжди готовий до співпраці і вже славиться своєю тривалою історією взаємодії з великими міжнародними інвесторами. Наприклад, зараз в Харкові спільно з Європейським банком реконструкції й розвитку та Європейським інвестиційним банком реалізується великомасштабний проєкт з будівництва двох нових станцій метро «Державінська» і «Одеська», Олексіївського електродепо та закупівлі рухомого складу.

Зазначимо, що сьогодні в Дніпрі пройшов інвестиційний форум «UkraineInvest Talks: Dnipro», спрямований на популяризацію інвестиційного середовища в регіонах України. У ньому взяли участь представники центральних та місцевих органів влади, представники бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій, експерти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини