Ігор Терехов провів зустріч з жителями Харкова
26 січня 2021 17:17 Місто
Ігор Терехов провів зустріч з жителями Харкова Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 26 січня, провів у мерії зустріч з жителями Харкова.

До секретаря міської ради по допомогу у вирішенні різних комунальних і житлових питань звернулися близько 30 осіб. Більшість прохань харків'ян стосувалася ремонту доріг, виділення матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні житлових питань тощо.

Зокрема, з проханням замінити старі елементи дитячого майданчика, який знаходиться біля будинку №52 по пров. Решетниківському, звернулася Олена Свириденко. За її словами, три нові конструкції восени вже встановили, але заміни потребують абсолютно всі елементи. Також потрібно поставити навколо майданчика огорожу, оскільки поруч знаходиться проїжджа частина. Ігор Терехов пообіцяв, що в рамках програми з установки дитячих майданчиків у житловому секторі це прохання буде виконано. Також за дорученням секретаря міськради буде вирішена і низка інших питань, з якими звернулася заявниця. Зокрема, наступного року буде реконструйовано стадіон школи №20.

Зі скаргою до міського секретаря звернулися мешканці будинку №57/63 по Московському проспекту. Вони повідомили, що через розміщення в їхньому будинку продуктового магазину, вони відчувають низку незручностей: в квартири доносяться неприємні запахи, шум, під вікнами постійно стоять автомобілі, які обслуговують цей магазин, йде розвантаження товару, після чого залишається неприбране сміття. Ігор Терехов зазначив, що цей об'єкт завжди був архіпроблемним, оскільки будинок старий і розміщення в ньому закладів громадського харчування раніше не передбачалося.

«У будь-якому випадку я стану на бік мешканців. Я розумію, що вирішити цю проблему для власника магазину - завдання не з легких. Але я також розумію, в якій ситуації знаходяться мешканці. Я даю можливість домовитися. Нехай мешканці поставлять вам свої вимоги, а ви спробуєте їх виконати. Якщо до кінця тижня компроміс не знайдете, будуть судові розгляди, і магазин закриємо», - сказав Ігор Терехов.

Крім того, з проханням виділити матеріальну допомогу на лікування до Ігоря Терехова звернулася Оксана Матвієнко. Жінка за період з жовтня 2016 року по вересень 2019 року перенесла три хірургічні операції з видалення грижі, і зараз потребує ще одну. За дорученням Ігоря Терехова їй виділять матеріальну допомогу в розмірі 10 тис. грн.

Частина звернень харків'ян стосувалися ремонту внутрішньоквартальних доріг і благоустрою прибудинкових територій. Ігор Терехов пообіцяв, що до ремонту деяких об'єктів приступлять, як тільки цього дозволять погодні умови. Об'єкти, які поки не внесені в робочі плани і для ремонту яких потрібне значне фінансування, будуть взяті в роботу наступного року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини