Ігор Терехов провів зустріч із заступником міністра МЗС Польщі Конрадом Павліком
29 грудня 2014 14:35 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов провів зустріч із заступником міністра МЗС Польщі Конрадом Павліком Харків надає всебічну підтримку вимушеним переселенцям з Донбасу.

Про це сьогодні, 29 грудня, заявив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов на зустрічі з заступником міністра Міністерства закордонних справ Республіки Польща Конрадом Павліком та Генеральним консулом Польщі в Харкові Станіславом Лукасіком.

Як повідомив Ігор Терехов, у Харківській області знаходиться близько 114 тис. переселенців, при цьому більшість із них знайшли тимчасовий притулок у Харкові.

«Перш за все, вони потребують житла, роботи, медичного обслуговування. Міська влада сприяє у всіх напрямках, де це можливо. Тисячі дітей вимушених переселенців ходять у дитсадки та школи Харкова, дорослі стоять на обліку в центрах зайнятості, отримують пільги та субсидії, де це можливо. Ми перше місто в Україні, де за сприяння уряду Німеччини було побудоване селище для переселенців на 488 місць. Також ми отримуємо через Товариство Червоного Хреста гуманітарну допомогу і роздаємо її нужденним, за що висловлюємо велику подяку європейській спільноті. Загалом, ми докладаємо максимум зусиль, щоб люди, які приїхали до нас і перебувають у непростій ситуації, важкому психологічному стані, відчували нашу турботу і підтримку», - повідомив Ігор Терехов.

У свою чергу Конрад Павлік подякував міській владі за сприяння в передачі 150 т  гуманітарного вантажу з Польщі для вимушених переселенців із зони АТО.

«Ми зацікавлені продовжувати надання гуманітарної допомоги і готові обговорювати цю тему з місцевою владою. Цього року Польща подвоїла розміри фінансової допомоги Україні, завдяки чому і був, зокрема, забезпечений гуманітарний конвой для переселенців у Харкові та області», - зазначив Конрад Павлік.

Нагадаємо, 19 грудня до Харкова прибув гуманітарний конвой з Польщі для вимушених переселенців із зони АТО. Було доставлено 150 т вантажу (продукти харчування, одяг, медикаменти, предмети побуту) на 1 млн. дол.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини