Ігор Терехов привітав зі святами, що наближаються, ветерана Другої світової
13 серпня 2021 13:09 Місто
Ігор Терехов привітав зі святами, що наближаються, ветерана Другої світової Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 13 серпня, привітав з 78-ю річницею визволення міста Харкова від нацистських загарбників і Днем Незалежності України ветерана Другої світової війни Наталію Кільмаєву.

Ігор Терехов побажав їй здоров'я, благополуччя і мирного неба над головою, а також подякував за нелегку благородну працю.

Зазначимо, що до війни жінка проживала в Харкові. У жовтні 1941 року в віці 15 років її евакуювали до Саратова, де вона закінчила курси медичних сестер. Після визволення Харкова у 1943 році повернулася в рідне місто, вступила медсестрою в клінічну лікарню №2 і відразу була мобілізована у військовий евакуаційний госпіталь. У 1947 році демобілізувалася і вступила до Харківського медичного технікуму. Після його закінчення почала працювати в міській лікарні № 17, в якій пропрацювала до виходу на пенсію.

«Після звільнення Харкова ще був фронт у Полтаві, звідки нам привозили поранених. Доводилося виконувати різну роботу: переносити хворих, робити переливання крові, перев'язки і багато іншого. Хоч робота і була важкою, я її любила. Працювала з повною віддачею», - поділилася ветеран спогадами.

Наталія Кільмаєва нагороджена медаллю «За Перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», медаллю «Ветеран праці», Почесною грамотою ДП «Завод імені Малишева», пам'ятними медалями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини