Ігор Терехов привітав вірменську спільноту з Днем незалежності
21 вересня 2021 19:07 Суспільство
Ігор Терехов привітав вірменську спільноту з Днем незалежності Святковий захід, присвячений 30-тій річниці незалежності Вірменії, пройшов сьогодні, 21 вересня, у Театрально-концертному центрі.

З концертною програмою виступила обласна громадська організація «Вірменська національна громада» - одне з національно-культурних об’єднань Харківщини. Завдання товариства - відродження і розвиток вірменської мови, історії, культури, традицій та зміцнення дружніх зв'язків між Україною та Вірменією.

Зі святом вірменську спільноту привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Мені довелося кілька разів побувати у Вірменії. Там панує дух свободи і радості. Народ Вірменії - дуже працьовитий, талановитий, і я радий, що вірменська діаспора так потужно присутня в місті Харкові. Радий, що ви так багато робите для розвитку нашого міста. Щиро вам за це дякую! Сьогодні я вітаю весь вірменський народ з 30-річчям незалежності. Бажаю вам залишатися вільними, бути здоровими і щасливими!» - звернувся до присутніх Ігор Терехов.

Також секретар міськради вручив представникам вірменської громади нагороди Харківської міської ради. 

Зазначимо, що День незалежності Вірменії відзначають щорічно 21 вересня. Того дня у 1991 році за рішенням Верховної Ради Вірменії був проведений референдум про вихід зі складу СРСР і створення незалежної держави. Вірменська діаспора міста Харкова нараховує близько 18 тис. осіб.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини