Ігор Терехов привітав учителів з прийдешнім святом
29 вересня 2022 18:08 Місто
Ігор Терехов привітав учителів з прийдешнім святом Урочисті заходи, присвячені прийдешньому Дню працівників освіти, відбулися сьогодні, 29 вересня, у місті Харкові.

Із професійним святом вчителів та викладачів привітав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував їм за те, що міцно тримають освітній фронт і надають місту всіляку допомогу. Хтось із перших днів війни займається волонтерством, хтось готує їжу для військових та бійців тероборони, хтось приводить до ладу розбиті навчальні заклади, а хтось зі зброєю в руках захищає незалежність та цілісність України на передовій.

«При цьому ви не забуваєте навчати наших дітей. Величезне спасибі та низький уклін за те, що ви виховуєте їх справжніми українцями, прищеплюєте їм любов до Батьківщини та даєте знання, які їм дуже потрібні в житті.

Я з особливим трепетом вітаю вас із професійним святом. Я дуже хочу, щоб у вас завжди був позитивний настрій. Ми обов'язково переможемо, відновимо кожну школу та кожний вищий навчальний заклад. Вони стануть ще кращими і красивішими, ніж були. І, звичайно, ми всі разом відбудуємо наш улюблений та рідний Харків», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини