Ігор Терехов привітав працівників прокуратури з професійним святом
29 листопада 2021 14:55 Місто
Ігор Терехов привітав працівників прокуратури з професійним святом Урочисті заходи, присвячені Дню працівників прокуратури України, відбулися сьогодні, 29 листопада, у Харківській обласній прокуратурі.

У заходах взяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов, народні депутати, керівництво області, прокуратури та інших правоохоронних органів.

Ігор Терехов зазначив, що головне завдання прокуратори сьогодні полягає у тому, щоб задовольнити існуючий запит суспільства на справедливість та довіру до правоохоронних органів.

«Я дуже хочу, щоб Харків був безпечним містом, щоб у Харкові не поширювалися наркотики, не було місця незаконним наливайкам та пунктам прийому металобрухту. Так, це зробити дуже важко, але, консолідуючи наші спільні зусилля, ми зможемо цього досягти. І Харків, завдяки вашій роботі в тому числі, буде найзатишнішим, комфортнішим і, головне, - найбезпечнішим містом», - зазначив міський голова.

Ігор Терехов привітав працівників прокуратори з прийдешнім професійним святом та вручив їм Подяки Харківського міського голови.

Своєю чергою прокурор Харківської області Олександр Фільчаков зазначив, що працівники відомства докладатимуть максимум зусиль, щоб повернути довіру громадян до правоохоронної системи. «Упевнений, що спільними зусиллями нам вдасться забезпечити верховенство права, сприяти створенню бездоганної правової системи, яка ґрунтується на справедливості, повазі закону та невідворотності покарання за його порушення», - звернувся до співробітників Олександр Фільчаков.

Нагадаємо, що День працівників прокуратури України встановлено у 2000 році Указом Президента України та відзначається щорічно 1 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини