Ігор Терехов привітав працівників податкової служби
05 липня 2021 11:30 Місто
Ігор Терехов привітав працівників податкової служби Захід, присвячений Дню податківця України, пройшов сьогодні, 5 липня, у Головному управлінні Державної податкової служби в Харківській області.

У ньому взяли участь представники Державної податкової служби та її підрозділів, Асоціації ветеранів ДПС України, Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС, Асоціації платників податків України та ін.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав колектив Державної податкової служби з професійним святом і побажав їм успіхів у роботі. За його словами, в умовах пандемії бюджет територіальної громади Харкова необхідно збалансувати таким чином, щоб підтримати бізнес і наростити дохідну частину.

«На останній сесії ми знизили орендну ставку не землю, і це ще один виклик і вам, і нам. Наступного року нам потрібно буде так збалансувати бюджет, щоб не втратити дохідну частину, а навпаки - наростити її. Думаю, що наша спільна робота на благо міста буде конструктивною і плідною», - заявив Ігор Терехов.

Зазначимо, що Державна податкова служба була утворена в Україні 1 липня 1990 року. Важливим етапом у розвитку ДПС стало прийняття в грудні 2010 року Податкового кодексу України, який заклав основи нової податкової політики в державі - відкритість для платників податків і стимулювання економічного зростання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини