Ігор Терехов привітав працівників місцевого самоврядування
07 грудня 2022 17:43 Місто
Ігор Терехов привітав працівників місцевого самоврядування Прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування відбувся сьогодні, 7 грудня, у Харкові.
Харківський міський голова Ігор Терехов привітав представників місцевого самоврядування із професійним святом та вручив їм нагороди міської ради.

«Ви завжди ставили високу планку у роботі. Прекрасні парки, затишні школи, нові дитячі садки, комфортабельне житло, транспорт, чисте та доглянуте місто - все це тримається на вашій щоденній праці. Коли настала війна, ви разом із нашими військовими прийняли на себе удар і взяли відповідальність за те, щоб зберегти Харків. Ще вище підняли свою високу планку та почали працювати ще краще. Люди це дуже цінують. Я вдячний кожному з вас за роботу, за, без перебільшення, подвиг, який ви здійснили на початку війни, піклуючись про кожного, хто цього потребував. Дякую за щоденну працю на благо Харкова та України. Ми переможемо у цій війні і разом відбудуємо наше місто, щоб воно стало ще кращим», - зазначив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини