Ігор Терехов привітав із Днем перемоги визволителя Харкова
07 травня 2021 18:37 Місто
Ігор Терехов привітав із Днем перемоги визволителя Харкова Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 7 травня, привітав з 76-тою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерана війни, визволителя Харкова Юрія Новицького.

Напередодні Дня перемоги Ігор Терехов відвідав ветерана. Він привітав його зі святом, що наближається, і вручив йому Почесну грамоту виконавчого комітету міської ради.

«Спасибі вам велике за те, що ви зробили для всіх нас, для майбутніх поколінь. Спасибі, що ми живемо, радіємо життю, ростимо дітей. Це все завдяки вам. Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя! Бережіть себе!» - звернувся до ветерана Ігор Терехов.

У свою чергу Юрій Новицький поділився з гостями спогадами про роки війни, а також показав фотографії своєї сім'ї і розповів про нинішнє життя.

За його словами, він часто згадує момент, як разом з побратимами зустрів звістку про велику перемогу.

«День перемоги зустріли під Прагою. Чуємо - постріли, крики, запитуємо: «Що трапилося?» Нам кричать звідусіль: «Перемога! Перемога!» Почалася оглушлива стрілянина. Всі радіють, салютують. Це була така масова радість», - розповів ветеран.

Довідка. Юрій Новицький пішов на війну у 18 років. Був командиром мінометного розрахунку. Нагороджений медалями «За відвагу», «За перемогу над Німеччиною», орденом Слави, орденом Вітчизняної війни 1-го ступеня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини