Ігор Терехов подякував педагогам за роботу та звернувся до випускників
03 червня 2022 09:20 Місто
Ігор Терехов подякував педагогам за роботу та звернувся до випускників Харківський міський голова Ігор Терехов звернувся до педагогів, школярів та батьків з нагоди закінчення навчального року.
Він подякував учителям, вихователям, психологам - усім, хто не залишився осторонь і продовжив навчати, морально підтримувати, надихати і піднімати патріотичний дух харків'ян. Мер Харкова підкреслив, що після перемоги інфраструктуру міста відновлять і зроблять усе, щоб у школах задзвенів перший дзвоник.

«У новітній історії України ми ще ніколи не закінчували навчальний рік у таких трагічних обставинах – під час війни. Зараз кожен із нас бореться за нашу країну та її майбутнє, робить усе можливе, щоб наблизити перемогу. Хтось знімає мотиваційні відео, пише зворушливі листи або плете браслети-обереги для наших захисників. Хтось допомагає у волонтерських центрах, готує смачні страви для наших військових чи рятує чужі життя. А хтось продовжує вчити та навчатися, таким чином міцно утримуючи освітній фронт. Для Перемоги важливий кожен!» - наголосив міський голова.

Окремо Ігор Терехов звернувся до випускників.

«Саме від вас за кілька років, без перебільшення, залежатиме майбутнє нашого Харкова, його стабільність та розвиток. Тому бажаю вам знайти в собі сили на підготовку до національного мультипредметного тесту та успішно вступити до вишів! Ми сподіваємось на кожного з вас, на ваші енергію, знання та ідеї», - підкреслив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини