Ігор Терехов подякував харківським олімпійцям за успішні виступи в Токіо
16 серпня 2021 15:35 Спорт
Ігор Терехов подякував харківським олімпійцям за успішні виступи в Токіо Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 16 серпня, зустрівся з харківськими спортсменами, які брали участь в Літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Зустріч пройшла в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Вітаючи олімпійців, Ігор Терехов подякував їм за яскраві виступи і привітав із завоюванням історичних олімпійських нагород. Нагадаємо, що харківські синхроністки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук здобули бронзові медалі в дуеті, а через кілька днів збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харків'янок, знову посіла третє місце.

«Коли ми проводжали вас у Токіо, то дуже хотіли, щоб ви повернулися до Харкова з медалями, і ви це зробили! Вам було непросто: це і дальній переліт, і акліматизація, і сильні суперники. Але, завдяки наполегливій праці, тренуванням до сьомого поту і тому, що весь Харків вболівав за вас, ви завоювали історичну олімпійську «бронзу»! Ми вдячні вам і вашим тренерам за те, що прославили Харків, Україну і назавжди вписали свої імена в історію Олімпіад. Упевнений, що з наступних Олімпійських ігор ви повернетеся з «золотом», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини