Ігор Терехов: Подвиг афганців має передаватися з покоління в покоління
08 червня 2021 20:33 Місто
Ігор Терехов: Подвиг афганців має передаватися з покоління в покоління Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 8 червня, відвідав Музей-діораму воїнів-інтернаціоналістів міста Харкова.

Голова громадської організації Московського районного відділення Харківської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Овчаренко провів для гостей екскурсію та розповів про численні експонати, зібрані в музеї за довгі роки. За його словами, з початком бойових дій на Донбасі багато афганців відправилися на фронт і загинули там. Їм у музеї присвячено кілька кімнат. Ті ж, хто залишилися в тилу, продовжують в якості волонтерів надавати допомогу воїнам на передовій.

Ігор Терехов подякував воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву позицію.

«На вашу долю випало дві війни: одна - афганська, а друга та, яка йде зараз. Ваш подвиг, який ви здійснили в Афганістані, має передаватися з покоління в покоління, щоб наші діти й онуки не забували про це. Ви добре знаєте, що таке війна, і тому зараз допомагаєте бійцям ООС. Я вдячний вам за те, що ви зробили колись в Афганістані, і за те, що ви робите зараз. Міська влада, я особисто будемо підтримувати вас всім, чим зможемо. У нас завжди були хороші дружні стосунки, і вони будуть продовжуватися», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини