Ігор Терехов побажав успіхів харківським синхроністкам на Олімпіаді в Токіо
20 липня 2021 17:03 Місто
Ігор Терехов побажав успіхів харківським синхроністкам на Олімпіаді в Токіо Урочистий прийом харківських синхроністок, членів національної збірної команди України з синхронного плавання, пройшов сьогодні, 20 липня, в мерії.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов зазначив, що місто пишається успіхами харківських синхроністок і бажає їм удачі на Літніх Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

«Ми пишаємося тим, що національну збірну команду з синхронного плавання представляють харків'яни. Хочу побажати вам удачі і міцних нервів. Я дуже добре розумію, що значить досягати успіхів у спорті: для цього потрібні титанічна праця, залізні воля і самовладання. У вас все це є. Бажаю, щоб фортуна вам посміхнулася, а ми всім Харковом будемо вболівати за вашу перемогу», - зазначив Ігор Терехов.

Також успіхів на змаганнях харківським синхроністкам побажала олімпійська чемпіонка, Почесний громадянин міста Харкова Яна Клочкова.

У свою чергу головний тренер збірної України з синхронного плавання Світлана Саідова зазначила, що Харкову вдалося виростити національну збірну з синхронного плавання завдяки прекрасному відношенню міської влади до спорту. За її словами, команда старанно готується до Олімпіади і докладе всіх зусиль, щоб не підвести городян.

Нагадаємо, що  національна збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харків'янок, цього року стала кращою командою чемпіонату Європи з водних видів спорту.

Олімпійські ігри в Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня. У них візьмуть участь 16 харків'ян. Національная збірна України з синхронного плавання почне свої виступи 2 серпня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини