Ігор Терехов перевірив роботу їдальні школи № 17
08 квітня 2021 13:04 Освіта
Ігор Терехов перевірив роботу їдальні школи № 17 Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 8 квітня, відвідав оновлену столову Харківської спеціалізованої школи №17.

Нагадаємо, раніше в школі відновили приміщення харчоблоку та повністю замінили обладнання для приготування їжі. Були встановлені нові електроплити, духові шафи, посудомийні машини, електросковорідки. Крім того, в їдальні велика увага приділяється створенню сезонного меню для школярів, в яке обов'язково включають м'ясо, рибу, сири, багато овочів і фруктів. 

Під час відвідування їдальні Ігор Терехов оглянув зал, де харчуються діти, ознайомився з меню, побував в харчоблоці, де оцінив роботу кухарів.
 
«Прекрасна їдальня, чудові умови і відмінний колектив тут трудиться. Нашим дітям тут завжди буде комфортно приймати їжу», - зазначив, спілкуючись з працівниками харчоблоку, Ігор Терехов.
 
Також секретар міськради поспілкувався з учителями, відповів на всі злободенні питання. За сумлінну працю кращим педагогам школи Ігор Терехов вручив Подяки міського голови.
 
Як повідомила директор школи Ірини Касеко, в шкільній їдальні безкоштовне харчування отримують учні молодших класів, а безкоштовні обіди - діти пільгових категорій. Старшокласники можуть самі вибирати, чим харчуватися в їдальні.
 
В установі дотримуються всі протиепідемічні заходи: на вході до школи проводиться температурний скринінг, а в обідній залі можна не тільки вимити руки, а й продезінфікувати їх антисептиком.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини