Ігор Терехов: Перед черговою хвилею російської агресії Харків встоє!
21 червня 2022 18:39 Місто
Ігор Терехов: Перед черговою хвилею російської агресії Харків встоє! Друга хвиля російської агресії спрямована на дестабілізацію ситуації у Харкові, однак серед харків'ян паніки немає. Місто згуртоване, сконцентроване і вірить у своїх захисників.

Про це сьогодні, 21 червня, в ефірі національного телемарафону заявив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, агресор продовжує безладно обстрілювати місто. Внаслідок сьогоднішнього обстрілу є постраждалі.

Ігор Терехов зазначив, що російський агресор розуміє, що Харків йому не взяти, тому з такою злістю та розлюченістю бомбардує житлові мікрорайони та руйнує інфраструктуру.

«Незважаючи на обстріли, що почастішали, у Харкові немає паніки. Ми віримо у нашу армію, яка відіб'є чергову атаку агресора. На думку наших військових, сил у ворога явно замало, щоб повною мірою атакувати Харків. Наші ЗСУ почуваються впевнено і в жодному разі не дадуть окупантам просунутися далі. Ми згуртовані, сконцентровані і звичайно відстоїмо Харків», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він звернувся до харків'ян з проханням дотримуватись заходів безпеки і без особливої ​​потреби не перебувати на вулицях. У разі повітряної тривоги він закликав містян спускатися в укриття, в тому числі на станції метрополітену.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини