Ігор Терехов: Нові автобуси вийдуть на маршрути, кинуті приватними перевізниками (виправлено)
18 серпня 2021 12:49 Місто
Ігор Терехов: Нові автобуси вийдуть на маршрути, кинуті приватними перевізниками (виправлено) Незабаром на муніципальні маршрути вийдуть нові автобуси виробництва турецької компанії «Карсан».

Перша партія вже прибула до Харкова, і сьогодні, 18 серпня, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов проїхав у новому автобусі 245-тим маршрутом.

За його словами, автобуси прибули двох класів: великі 8-метрові і менші, 6-метрові. Великі будуть експлуатуватися на лініях із значним пасажиропотоком і в години пік, малі - на менш завантажених маршрутах. Всього до кінця року в Харкові з'явиться 150 нових автобусів з низькою підлогою. Ще 350 машин будуть зібрані в Харкові.

Ігор Терехов підкреслив, що новий муніципальний транспорт - це необхідність для міста, щоб не бути залежним від примх приватних перевізників і забезпечити стабільні перевезення городян комфортабельними комунальними автобусами. До того ж, оплата в автобусах проводитиметься без готівки, а тільки картою «Е-тікет», а пізніше - і «Картою харків'янина».

«Це новий підхід до організації пасажирських перевезень у Харкові. Це муніципальний транспорт нового покоління, дуже зручний. Ми відійдемо від використання готівки, і пільговики будуть з комфортом користуватися автобусами. Я хочу, щоб транспорт у Харкові був новий, щоб він ходив за розкладом і щоб жителі міста в комфортних умовах діставалися до роботи. Для цього ми відмовимося від послуг приватних перевізників і відкриємо муніципальні маршрути. Перші автобуси вже наприкінці цього тижня вийдуть на маршрути, які кинули або погано обслуговують приватні перевізники через нерентабельність», - зазначив Ігор Терехов.

Зокрема, нові автобуси планується пустити по маршрутах №17, 59, 64, 82, 89, 272.

Як повідомив секретар міськради, перефарбовувати автобуси в зелений колір не будуть.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини