Ігор Терехов нагородив військовослужбовців
03 грудня 2021 15:26 Місто
Ігор Терехов нагородив військовослужбовців Прийом з нагоди Дня Збройних Сил України відбувся сьогодні, 3 грудня, у Харківській міській раді.

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував військовослужбовцям за службу.

«Ви обрали складний шлях – захищати кожного громадянина. Професія військового ототожнюється з постійною напругою та подвигом. Особливо сьогодні, коли ви протистоїте агресії з боку Російської Федерації та коли йдуть бойові дії. Ви захищаєте суверенітет України. Це дуже складно, але дуже почесно. Кожен розуміє, що мирне небо над Харковом – ваша заслуга. Ми вас дуже цінуємо і ставимося до вас з великою повагою та вдячністю. Міська влада робитиме все можливе, щоб кожен з вас і ваші сім'ї жили в комфортних умовах, щоб наше місто ставало з кожним роком краще. Я бажаю благополуччя вам та вашим рідним, порозуміння та душевного тепла. Ще раз вам дякую!» – зазначив міський голова.

Також він вручив учасникам прийому Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради та Подяки міського голови. Серед нагороджених були службовці різних військових частин, представники мобілізаційних відділень, Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та інші військовослужбовці.

Зазначимо, що День Збройних Сил України встановлено постановою Верховної Ради від 19 жовтня 1993 року. Саме 6 грудня 1991 року парламент ухвалив закон «Про Збройні Сили України».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини