Ігор Терехов: Молодь має стати рушієм розвитку Харкова
02 жовтня 2021 12:12 Місто
Ігор Терехов: Молодь має стати рушієм розвитку Харкова Форум для студентів і студентських самоврядувань з усієї України «OCC LEVEL UP» проходить сьогодні, 2 жовтня, в інноваційному парку «UNIT.City».

Учасників заходу привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він запросив студентів брати участь у розвитку Харкова. За його словами, місту потрібні свіжі креативні ідеї, і молодіжне середовище - це саме те місце, де вони народжуються.

«Я хочу, щоб молодь була рушієм розвитку міста Харкова. У нас хороший темп, але наше завдання - задати такий ритм розвитку, якого у міста ще не було. Сподіваюся, ми з вами будемо однією командою, і ви станете локомотивом цього руху. Я дуже хочу, щоб після закінчення навчання ви залишилися в Харкові. Розумію, що ви хочете гарного і стабільного життя. Тому ми робимо все, щоб таке життя було саме в місті Харкові. Я впевнений, що разом ми це зробимо, і все у нас вийде!» - зазначив Ігор Терехов.

Програмою форуму «OCC LEVEL UP» передбачені виступи спікерів у сфері освіти, інтерактивні завдання на відпрацювання практичних навичок роботи в команді, панельні дискусії, розіграш подарунків.

Організатори заходу - Молодіжна рада при Харківському міському голові та Українська академія лідерства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини