Ігор Терехов: Ми розвиватимемо мережу клубів за місцем проживання
29 жовтня 2021 20:17 Місто
Ігор Терехов: Ми розвиватимемо мережу клубів за місцем проживання Новий клуб за місцем проживання «Фенікс» відкрили після капітального ремонту сьогодні, 29 жовтня, що на вул. Петра Свинаренка, 9 у Новобаварському районі.

У залах загальною площею понад 400 кв. м можна буде займатися різними видами спорту. Також там проводитимуть розвиваючі заняття для дітей. 

Відкрив комплекс секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що у місті розвиватимуть мережу клубів за місцем проживання.

«Такі центри мають бути у кожному мікрорайоні, бо тут діти можуть гармонійно розвиватися – займатися спортом, малюванням, музикою, театром. Добре, що ми відкрили новий клуб зараз, на канікулах, і діти можуть з користю та цікаво проводити вільний час. Вважаю, що ми маємо відкривати більше подібних центрів та створювати умови для проведення різних гуртків та секцій», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що загалом у новому комплексі планується відкрити три секції - з карате, де заняття проводитиме чемпіонка світу з традиційного карате Вікторія Соколова, самбо - з тренером Сергієм Гусаренком, який виховав понад 30 чемпіонів та призерів України, а також гурток раннього розвитку - під керівництвом директора школи мистецтв, методиста вищої категорії Наталії Волошко. Відвідувати клуб зможуть жителі мікрорайону приватного сектора (Липовий Гай, Пилипівка, Лідне, Нова Баварія). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини