Ігор Терехов: Кожен «приліт» – це руйнування, наслідки яких треба усувати
08 вересня 2022 17:36 Місто
Ігор Терехов: Кожен «приліт» – це руйнування, наслідки яких треба усувати Незважаючи на безперервні обстріли і майже щоденні руйнування критичної інфраструктури, комунальні служби міста Харкова продовжують без вихідних готуватися до опалювального сезону.

Про це сьогодні, 8 вересня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що внаслідок нічних та ранкових обстрілів деякі інфраструктурні об'єкти Харкова зазнали серйозних пошкоджень, і зараз комунальні служби займаються їх усуненням.

Також мер повідомив, що харків'яни продовжують повертатися до міста і бізнес потроху починає оживати, зокрема, останнім часом зріс попит на оренду приміщень.

«Проте бюджет – складний. Нам дуже нелегко. Кожен «приліт» - це руйнування: вибиті вікна, пошкоджені водоводи, тепломережі. Це все треба відновлювати. Тому нам потрібно збалансувати бюджет міста так, щоб вистачило на заробітні плати, медикаменти, допомогу людям, забезпечення теплом, закриття контурів та багато іншого», - підкреслив Ігор Терехов.

Також міський голова зазначив, що комунальні служби максимально сконцентровані та зроблять усе можливе, щоб пройти опалювальний сезон із теплом та гарячою водою.

«Я бачу настрої харків'ян, знаю, як ми будуємо свою роботу щодо забезпечення міста всіма енергоносіями. Розумію, що російські агресори цілеспрямовано розбиватимуть нам об'єкти життєзабезпечення. Тим не менш, ми пройшли страшні кінець зими та весну, коли було дуже важко. Думаю, незважаючи на всі труднощі, ми гідно пройдемо цей опалювальний сезон», - наголосив мер Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини