Ігор Терехов: Хочу, щоб на ваших обличчях завжди була посмішка!
03 березня 2021 19:54 Місто
Ігор Терехов: Хочу, щоб на ваших обличчях завжди була посмішка! Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся 3 березня в БК «Металіст» для представниць Шевченківського району.

Зі святом, що наближається, робітниць установ і підприємств (280 харків'янок - представниць трудових колективів житлово-комунальної сфери, співробітниць Національної поліції і прокуратури, казначейства, охорони здоров'я, культури і освіти) привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що для кожного чоловіка 8 Березня - найважливіше свято в році, адже напередодні і в цей день сильна половина людства може від щирого серця привітати представниць прекрасної статі.

«Дорогі наші і улюблені жінки! Я хочу привітати вас з прийдешнім святом. Все, що ми, чоловіки, робимо в цьому світі, насправді тільки для вас! Для наших прекрасних, улюблених, чудових жінок! Хочу побажати всім вам, дорогі жінки, здоров'я! Хочу, щоб завжди на ваших обличчях була посмішка! Бажаю, щоб у душі була гармонія і спокій! Будьте щасливі!» - сказав Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди Міжнародного жіночого дня Ігор Терехов вручив кращим працівницям установ і підприємств Шевченківського району Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради та Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини