Ігор Терехов: Електропостачання у Холодногірському та Новобаварському районах енергетики обіцяють відновити протягом двох днів
14 вересня 2022 19:00 Місто
Ігор Терехов: Електропостачання у Холодногірському та Новобаварському районах енергетики обіцяють відновити протягом двох днів Електропостачання частини Холодногірського та Новобаварського районів, яке припинилося через ракетні удари по критичній інфраструктурі міста, планують відновити протягом двох днів.

Про це сьогодні, 14 вересня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, у мікрорайонах, що постраждали, відновлювальні роботи ведуться цілодобово.

«Загалом у місті є електроенергія і вода, ходить електротранспорт, працює метрополітен. Непідключеними частково залишаються Холодногірський та Новобаварський райони. Енергетики працюють 24 години на добу та обіцяють дати електроенергію до п'ятниці, максимум - до суботи», - повідомив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що мешканці будинків, які тимчасово залишилися без електрики, можуть зарядити мобільні пристрої у поліклініках.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини